Voith na Slovensku en | sk

Welcome to Voith

Voith nastavuje štandardy na trhoch v oblasti energetiky, ropy a plynu, papiera, surovín, dopravy a automobilového priemyslu. Spoločnosť Voith bola založená v roku 1867, zamestnáva okolo 20 000 ľudí, vykazuje zisk 4,3 miliardy eur, pôsobí vo viac ako 60 krajinách na celom svete a patrí k najväčším rodinným spoločnostiam v Európe.*

*S výnimkou zrušenej divízie skupiny Voith Industrial Services.

Komplexný dodávateľ zariadenia do hydroelektrární

Už viac ako 140 rokov sa do hydroelektrární po celom svete inštalujú diely z divízie Voith Hydro. Ako komplexný dodávateľ zariadenia do hydroelektrární je Voith Hydro jedným zo svetových popredných výrobcov odvetvia.
Vďaka svojmu portfóliu produktov a služieb pokrýva Voith Hydro celkový cyklus životnosti a všetky diely veľkých a malých hydroelektrární: od generátorov, turbín, čerpadiel, elektrického a mechanického zariadenia elektrárne a automatizačných systémov ako systémy na meranie, riadenie a ovládanie, po servis, ktorý zahŕňa doručovanie náhradných dielov a údržbové práce.

Kontakt

Kössler Renewable Energy
Tabakova 1
07501 Trebisov, Slovakia

+421 56 6723711

Naše priemyselné odvetvia: od ťažby po veterné elektrárne

Rozvíjame riešenia pre váš úspech.

Technológie Voith dnes môžete vidieť úplne všade: pri ťažbe surovín, výrobe energie, produkcii papiera alebo vo verejnej doprave. Spoločnosť má celosvetovú sieť pobočiek výskumných, produkčných a servisných pobočiek.

Voith Digital Solutions 

Projektovanie doby digitalizácie

Zvýšená prepojiteľnosť a digitalizácia revolucionizujú spôsob, akým sa priemysel vyvíja, produkuje a prináša produkty a služby, ktoré budú ešte inteligentnejšie, efektívnejšie a účinnejšie. Priemysel 4.0 prinesie vyššiu produktivitu a obrovské príležitosti pre výrobcov, dodávateľ a aj zákazníkov.
Použitie (v angličtine)

Kontakt

Voith Turbo s.r.o.

Holzova 2887/10b

62800 Brno, Czech Republic

Tel:  +420 548 226 070

Fax: +420 548 226 051

jiri.svec@voith.comVoith a sociálne médiá

Spojte sa s ľuďmi, zostaňte s nami v kontakte a získajte najnovšie správy, fotky a videá spoločnosti Voith z celého sveta! (v angličtine)

Voith na Slovensku 

Naša ponuka 

Voith je celosvetovým poskytovateľom špičkových technológií a priemyselných služieb. Spoločnosť Voith ponúka svojim slovenským zákazníkom širokú škálu služieb.

Vzrušujúce úlohy  

Práca pre Voith  

Sme tu pre vás  

Na celom svete