Menu
<Voith na Slovensku

Voith na Slovensku

Voith na Slovensku

  Voith nastavuje štandardy na trhoch v oblasti energetiky, ropy a plynu, papiera, surovín, dopravy a automobilového priemyslu. Spoločnosť Voith bola založená v roku 1867, zamestnáva okolo 20 000 ľudí, vykazuje zisk 4,3 miliardy eur, pôsobí vo viac ako 60 krajinách na celom svete a patrí k najväčším rodinným spoločnostiam v Európe.*

  *S výnimkou zrušenej divízie skupiny Voith Industrial Services.

  Komplexný dodávateľ zariadenia do hydroelektrární
  Už viac ako 140 rokov sa do hydroelektrární po celom svete inštalujú diely z divízie Voith Hydro
  Komplexný dodávateľ zariadenia do hydroelektrární

  Ako komplexný dodávateľ zariadenia do hydroelektrární je Voith Hydro jedným zo svetových popredných výrobcov odvetvia.
  Vďaka svojmu portfóliu produktov a služieb pokrýva Voith Hydro celkový cyklus životnosti a všetky diely veľkých a malých hydroelektrární: od generátorov, turbín, čerpadiel, elektrického a mechanického zariadenia elektrárne a automatizačných systémov ako systémy na meranie, riadenie a ovládanie, po servis, ktorý zahŕňa doručovanie náhradných dielov a údržbové práce.

  Naše priemyselné odvetvia: od ťažby po veterné elektrárne
  Rozvíjame riešenia pre váš úspech
  Naše priemyselné odvetvia: od ťažby po veterné elektrárne

  Technológie Voith dnes môžete vidieť úplne všade: pri ťažbe surovín, výrobe energie, produkcii papiera alebo vo verejnej doprave. Spoločnosť má celosvetovú sieť pobočiek výskumných, produkčných a servisných pobočiek.

  About the Voith Group

   The Voith Group is a global technology company. With its wide range of plants, products, services and digital applications, Voith sets standards in the markets for energy, paper, raw materials and transport & automotive. Founded in 1867, Voith today has more than 20,000 employees and earns 4.2 billion euros in sales. It has locations in over 60 countries and is one of Europe’s larger family-owned companies.

   read more

   Novinky spoločnosti

    Priebežne vás informujeme o aktuálnych firemných témach.

    RIGHT OFFCANVAS AREA