Voith v České republice

Voith v České republice

Voith v České republice

  Spolehlivost, kompetentnost, na dosah ruky: Voith nabízí pestrou škálu služeb a produktů pro podnikání a průmysl po celém světě. Jako globální společnost jsme schopni čerpat z našich odborných znalostí získaných na všech světadílech a díky tomu poskytovat výsledky, které umožní, aby vaše podnikání využilo svůj potenciál naplno.

  Voith Hydro

  Voith je jedním z předních světových dodavatelů hydroelektrických zařízení, technologií a služeb. Naše portfolio výrobků pokrývá celý životní cyklus nových i stávajících velkých a malých vodních elektráren. Nabízíme samostatná řešení pro automatizaci zařízení i celoživotní služby pro všechny typy vodních zařízení.  

  Voith Turbo

  Voith Turbo je specialistou na inteligentní řešení pohonů. Naše vysoce vyspělé technologie přenášejí a řídí energii v extrémních podmínkách - bezpečně a s úsporou zdrojů. Zákazníci z nejrůznějších průmyslových odvětví, jako je ropný a plynárenský průmysl, energetika, těžba, obráběcí stroje, lodní technika, železnice a užitková vozidla, spoléhají na vyspělé technologie Voith.  

  Pobočky v České republice

   Cerekvice nad Loucnou

   Group Division
   Voith Turbo

   Pilsen

   Group Division
   Voith Hydro

   Voith Hydro s.r.o.

   O skupině Voith

    Skupina Voith je globální technologická společnost. Se svým širokým portfoliem systémů, výrobků, služeb a digitálních aplikací stanovuje Voith standardy na trzích s energií, papírem, surovinami a dopravou a automobilovým průmyslem. Společnost byla založena v roce 1867 a dnes má pobočky po celém světě, a je tak jednou z největších rodinných firem v Evropě. 

    Přečtěte si více

    Firemní novinky

     Průběžně vás informujeme o aktuálních firemních tématech.

     RIGHT OFFCANVAS AREA