Voith w Polsce

Voith w Polsce

  Historia działalności Voith na rynku polskim sięga początków XX wieku. Nasze turbiny zostały zainstalowane w jednej z najstarszych  w kraju elektrowni wodnych już w roku 1923, a przekładnie Voith napędzały słynne pociągi Luxtorpeda obsługujące najważniejsze krajowe połączenia kolejowe w latach 30.

  Obecnie nasza firma jest ważnym partnerem dla Klientów z pięciu kluczowych gałęzi przemysłu - energetyki, przemysłu naftowo-gazowego, maszyn papierniczych, surowców mineralnych i transportu. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres najwyższej klasy produktów i usług we wszystkich tych branżach.

  Voith Turbo – eksperci w dziedzinie przenoszenia napędu
  Voith Turbo – eksperci w dziedzinie przenoszenia napędu

  Każdego dnia Voith Turbo pomaga w sprawnym transporcie pasażerów i towarów oraz płynnej pracy maszyn na całym świecie. Nasze produkty, zarówno komponenty, jak i kompletne układy napędowe, zapewniają niezawodne, bezpieczne i oszczędne przenoszenie mocy w pojazdach użytkowych i szynowych, kopalniach, elektrowniach oraz innych zakładach przemysłowych.

  Polskie przedstawicielstwo Voith Turbo istnieje od ponad 20 lat. Oferujemy najwyższej jakości technologię i usługi wszędzie tam, gdzie moc zamieniana jest w kontrolowany ruch.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

  Lokalizacje w Polsce

   Chorzow

   Group Division
   Voith Hydro

   Voith Hydro GmbH & Co. KG - Branch in Poland

   Wola Krzysztoporska

   Group Division
   Voith Turbo

   Voith Turbo sp. z o.o.

   t +48 44 6468848

   f +48 44 6468520

   O Grupie Voith

    Grupa Voith jest międzynarodową firmą technologiczną. Oferując bogate portfolio systemów, produktów, usług i zastosowań cyfrowych, Voith wyznacza standardy na rynkach energii, papieru, surowców, transportu i motoryzacji. Obecnie Grupa Voith – założona w 1867 roku – posiada swoje lokalizacje na całym świecie, a tym samym jest jednym z największych przedsiębiorstw rodzinnych w Europie. 

    Czytaj więcej

    Praca

      

     Oferujemy możliwości kariery od szczebla kierownictwa firmy po budowę maszyn, od produkcji po IT. Interesujesz się techniką? Voith jest dla Ciebie idealnym miejscem! Szukasz wyzwania i chcesz się rozwijać? Cokolwiek chcesz osiągnąć – samodzielnie decydujesz o swoim sukcesie!

     Czytaj więcej

     Aktualna oferta pracy

     Tytuł Lokalizacja
     Senior Accountant Majkow Duzy, Łódź (PL)

     Wiadomości Firmowe

      Na bieżąco informujemy Cię o aktualnych tematach firmy.

      RIGHT OFFCANVAS AREA