Lokalizacje w Polsce

Majków Duży

Majków Duży

  Voith Turbo sp. z o.o. został założony w roku 1993. Od tego czasu spółka konsekwentnie się rozwija. Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników nawiązaliśmy i przez lata kontynuujemy udaną współpracę z Klientami ze wszystkich obszarów działalności Voith Turbo.

  Główna siedziba firmy mieści się w Majkowie Dużym k. Piotrkowa Trybunalskiego. W 2000 r. przenieśliśmy się do obecnej siedziby, w której poza przestrzenią biurową posiadamy warsztat oraz magazyn. Nasza działalność kon-centruje się na sprzedaży i serwisowaniu hydrodynamicz-nych układów napędowych, dostarczamy także oryginal-ne części zamienne. 

  Wyślij wiadomość Całodobowy serwis
  Majków Duży

  Zapewniamy kompleksowe wsparcie podczas całego okresu eksploatacji pełnej gamy urządzeń firmy Voith - od przekładni autobuso-wych przez kompletne układy napędowe dla kolei, górnicze sprzęgła rozru-chowe, hydrodynamiczne sprzęgła regulowane, prze-kładnie zębate i sprzęgła przeciążeniowe po wały Cardana.

  Voith Turbo sp. z o.o. ma spółki zależne na Ukrainie i Białorusi, obsługujemy także Klientów w krajach nadbałtyckich. W ograniczonym zakresie jesteśmy również odpowiedzialni za rynki Czech, Słowacji, Węgier, Słowenii, Chorwacji, Bośni, Serbii, Czarnogóry, Albanii, Macedonii, Grecji, Rumunii, Bułgarii, Mołdawii i Gruzji.

  Ze względu na obsługiwane branże przemysłu wyróżniamy cztery piony organizacyjne.

  Pojazdy użytkowe

   Pojazdy użytkowe

   Bezpieczeństwo, wydajność oraz komfort jazdy to podstawowe wymagania w tran-sporcie. To także nasze priorytety. Nasza firma ściśle współpracuje zarówno z producentami, jak i użytkownikami po-jazdów, dzięki czemu możemy sprostać oczekiwaniom obu stron. Aktualnie po-nad 150 000 autobusów na świecie jest wyposażonych w przekładnie automaty-czne DIWA, a hydrodynamiczne retarde-ry Voith należą do zwalniaczy najczęściej stosowanych w ciężarówkach.

   Voith Turbo sp. z o.o. prowadzi sprzedaż i obsługę posprzedażną oraz wspiera producentów w zakresie projektowania.  Na terenie naszej działalności jest obecnie około 10 000 przekładni DIWA. Dysponujemy pełną gamą urządzeń i oryginalnych części zamien-nych. Prowadzimy naprawy i remonty wszystkich naszych produktów. Na wyposażeniu warsztatu mamy stanowisko testowe prze-kładni automatycznych DIWA. Oferujemy także serwis u Klienta.

   czytaj więcej

   DIWA-Support 

   Pojazdy szynowe

    Oferta Voith Turbo dla kolei obejmuje rozwiązania hydrodynamiczne, elektry-czne i mechaniczne – od pojedynczych komponentów po kompletne układy. Jesteśmy wiodącym dostawcą urządzeń do spalinowych i elektrycznych zespołów trakcyjnych, tramwajów, lokomotyw, kolei dużych prędkości, metra oraz pojazdów specjalnych. Systemowe podejście oraz kompleksowa obsługa są gwarancją nie-zawodności, bezpieczeństwa i komfortu.  Zwiększamy prędkości, jednocześnie obniżając emisje i zużycie energii.

    Voith Turbo sp. z o.o. prowadzi sprzedaż nowych produktów oraz świadczy profesjonalne usługi obejmujące serwis, modernizacje oraz dostawy części zamiennych. Mamy także bogate doświadczenie i kompetencje w zakresie napraw i remontów. W 2014 r. roz-budowaliśmy warsztat i wyposażyliśmy go w stanowisko testowe kompletnych układów napędowych RailPack. Do napraw używa-my wyłącznie testowanych oryginalnych części zamiennych. Poza oczywistym wpływem na bezpieczeństwo, przekłada się to także na dłuższy czas eksploatacji oraz większą dyspozycyjność całego napędu.

    czytaj więcej

    DIWA-Support

    Pojazdy szynowe

    Górnictwo i przemysł metalowy

     Górnictwo i przemysł metalowy

     Urządzenia stosowane w przemyśle wydobywczym oraz w przetwórstwie surowców mineralnych pracują w wyją-tkowo trudnych warunkach. Odporny i niezawodny napęd jest podstawą ich prawidłowego funkcjonowania. Dzięki posiadanej wiedzy i doświadczeniu inżynierowie Voith opracowali kompo-nenty pozwalające osiągać największą produkcję nawet w najcięższych warun-kach, zarówno pod ziemią, jak i na powierzchni. Dlatego od lat cieszymy się zaufaniem pracowników hut i kopalń. Z produktami Voith, od wałów przegubo-wych po sprzęgła hydrodynamiczne, Państwa urządzenia pracują dłużej bez nieplanowanych przestojów.

     Voith Turbo sp. z o.o. prowadzi sprzedaż oraz zapewnia wsparcie Klientów od wczesnego etapu projektowania aplikacji poprzez cały okres użytkowania. W naszej siedzibie mieści się jeden z warsztatów Voith ECOS (European Centers of Service). Przeprowa-dzamy kompleksowe remonty wszystkich typów sprzęgieł. Warsztat wyposażony jest w wyważarkę. Wszelkie naprawy i usługi serwisowe wykonywane są przez wykwalifikowanych inżynierów. Dostarczamy także wszelkie części zamienne niezbędne do sprawnego funkcjonowania urządzeń marki Voith.

     czytaj więcej

     Energetyka, nafta i gaz

      Niezależnie, czy mowa o wydobyciu, transporcie czy przetwórstwie ropy naftowej i gazu, przemyśle energety-cznym czy chemicznym, przed każdą branżą stoją inne wyzwania. Jednak wymagania dotyczące stosowanych urządzeń są takie same: bezpieczeń-stwo procesów, precyzyjne, niezakłó-cone działanie, wysoka niezawodność oraz niskie całkowite koszty eksploatacji. Produkty Voith używane są we wszy-stkich najistotniejszych aplikacjach przemysłowych. Nasze hydrodynami-czne sprzęgła regulowane, stało-obrotowe przekładnie zębate oraz systemy regulacji turbin znane są ze swojej wyjątkowej konstrukcji, jakości i innowacyjności.

      Poza sprzedażą, Voith Turbo sp. z o.o. oferuje pełen zakres usług, w tym naprawy warsztatowe, remonty, serwis u Klienta, doradztwo, modernizacje oraz retrofit, który obejmuje zarówno wymianę wyeksploatowanych urządzeń na nowe, jak i dostawy kompletnych zespołów napędowych maszyn roboczych.  Dostarczamy także oryginalne części zamienne.

      czytaj więcej
      Energetyka, nafta i gaz

      Wyślij wiadomość

       Voith Turbo sp. z o.o.

       Majków Duży 74 Wola Krzysztoporska

        

       t +48 44 646 88 48

       f +48 44 646 85 20

       Całodobowy serwis

       Pojazdy użytkowe i szynowe

        

       t +48 44 646 85 19

       Napędy przemysłowe

        

       t +48 885 303 303

       Dane rejestrowe Voith Turbo sp. z o.o.

       Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
       Nr KRS: 0000138211
       Kapitał zakładowy: 250 000 zł
       NIP: 771-00-13-760

       RIGHT OFFCANVAS AREA