Voith Türkiye

Voith Türkiye

  Dünya çapında kalitesi ve güvenilirliği ile bilinen Voith, 2005 yılından beri Türkiye'de çeşitli sektörlere çözümler sunmaktadır. Turbo ve Hydro bölümleri ile Ankara'dan ve Paper bölümü ile İstanbul'dan müşterilerine hizmet vermektedir.

  Voith Turbo Güç Aktarma Tekniği Ltd. Şti.
  Voith Turbo Güç Aktarma Tekniği Ltd. Şti.

  Voith Turbo Güç Aktarma Tekniği Ltd. Şti. was established in Ankara in 2008. We supply our customers with drive components and systems in a wide variety of industries in Turkey: power & raw materials transmission, marine, trucks and public transport sectors. Our highly advanced technologies transmit and control powers under extreme conditions – safely and resource-sparingly.

  Voith Turbo Türkiye hakkında
  Her tür hidrolik santral için yerel partneriniz
  Her tür hidrolik santral için yerel partneriniz

  Voith Hydro, Türkiye’de gerçekleştirdiği 100’ün üzerinde proje ile hidroelektrik sektörünün lider firmasıdır. Bizler, giriş vanası,türbin,jeneratör, ikaz, kontrol ve koruma sistemlerinden şalt merkezindeki şebeke bağlantısına kadar, teknolojinin en son olanaklarını kullanarak “suyu elektriğe” dönüştüren en yüksek kalitede ekipmanlar sağlıyoruz. 150 yıla yaklaşan deneyimimizle, müşterilerimizi ekipmanlarımızın yüksek verimliliği ve güvenilirliği ile memnun etmeye devam ediyoruz.

  Voith Hydro Türkiye hakkında
  Voith Paper - Kağıt Endüstrisinde öncü partner
  Voith Paper - Kağıt Endüstrisinde öncü partner

  Teknoloji liderleri olarak sürekli geliştirdiğimiz yeni ürünler ve hizmetler ile müşterilerimizin karşılaştıkları zorluklara çözümler sunuyoruz. Voith Paper, bilgi ve tecrübesini birleştirerek kağıt fabrikalarının verimini yükseltir ve en iyi performansın alınmasını sağlar.

  Voith Paper Türkiye hakkında

  Lokasyonlarımız

   Istanbul

   Group Division
   Voith Paper

   Voith Paper Kagit Sanayi Limited Sirketi

   t +90 212 8711275

   f +90 212 8711276

   İZMİT

   Group Division
   Voith Paper

   EMKA MAKİNA MÜH.İTH.İHR. ve TEKNİK PROJE YÖNETİM VE MAKİNA SATIŞI – ŞULE KALLEM

   t +90 / 262 - 331 42 72

   Sögütözü - Ankara

   Group Divisions
   Voith Hydro, Voith Turbo

   Voith Hydro Limited Sirketi

   t +90 312 2056004

   f +90 312 2192115

   Voith Turbo Güç Aktarma Teknigi Ltd. Sti.

   t +90 312 4950044

   f +90 312 4958522

   İşler

     

    Şirket yönetiminden makine yapımına, üretimden IT'ye kariyer fırsatları sunuyoruz. Teknolojiye ilgi mi duyuyorsunuz? O halde Voith'te doğru yere geldiniz! Bir görev arıyor ve kendinizi daha fazla geliştirmek mi istiyorsunuz? Her neye ulaşmak isterseniz isteyin, başarınıza siz karar verin!

    Mevcut iş ilanları


    Şu anda ülkenize uygun iş ilanı yok

    About the Voith Group

     The Voith Group is a global technology company. With its broad portfolio of systems, products, services and digital applications, Voith sets standards in the markets of energy, paper, raw materials and transport & automotive. Founded in 1867, the company today has locations all over the world and is thus one of the larger family-owned companies in Europe. 

     Şirket Haberleri

      Güncel şirket konuları hakkında sizi bilgilendiriyoruz.

      RIGHT OFFCANVAS AREA