Voith Turbo Türkiye hakkında
Voith Turbo Türkiye hakkında

Voith Turbo Güç Aktarma Tekniği Ltd. Şti.

Voith Turbo Ankara

  Türkiye’de Voith Turbo, Ekim 2008’de kurulan Ankara’daki merkez ofisinde faaliyet gösterir. Voith Turbo Türkiye “Ticari Araçlar”, “Deniz Sistemleri”, “Madencilik ve Demir-Çelik”, “Enerji, Petrol & Gaz” ve “Raylı Sistemler” bölümleri ile hizmet vermektedir.

  İletişim

  Ticari Araçlar

   Ticari Araçlar

   Voith DIWA Otobüs şanzımanları, dünya çapında toplu taşıma operatörleri ve üreticilere tedarik edilmektedir. Zorlu büyükşehir uygulamalarında kendini kanıtlamış DIWA şanzımanlar, aynı zamanda tüm EURO 6 motor uygulamalarıyla da mükemmel uyum sağlamaktalardır. DIWA şanzımanlar, konfor ve yakıt ekonomisini en üst seviyeye çıkarabilmek için gerekli olan parçalarıyla yürüyen aksam üzerindeki yerlerini alır.

   Raylı Sistemler

    Raylı Sistemler

    Voith Raylı Sistemler birimi hidrodinamik turbo şanzıman, kontrol sistemleri teknolojisi, aks şanzımanları, soğutma sistemleri ve Scharfenberg kuplörleri ürünleriyle alanında liderdir. Ürünlerimiz ve komple sistem çözümlerimiz, dünya çapında demiryolu araçlarında yaygın olarak tercih edilmektedir.

    Deniz Sistemleri

     Deniz Sistemleri

     İster limanda, ister denizde, gölde veya nehirde olsun Voith, daha hassas, daha hızlı ve daha güvenli manevralar sağlayarak modern gemiciliğin tüm gerekliliklerini yerine getirir. Sürekli kendini yenileyerek geliştirdiği verimliliği yüksek pervaneler sayesinde gemi işletmeciliğini kolaylaştıran itiş sistemleri sunar.

     Madencilik ve Demir-Çelik

      Madencilik ve Demir-Çelik

      At first glance, they often go unnoticed, but couplings, gearboxes, variable speed drives, universal joint shafts, and many other Voith components are in non-stop operation in conveyor systems all over the world. Above and below ground, they contribute to the constant availability of raw materials such as coal, copper, nickel, etc., for industrial processes. Voith engineers develop and produce components and machines that set universal benchmarks for quality.

      Enerji, Petrol & Gaz

       Enerji, Petrol & Gaz

       Değişken Hızlı Güç Atarım Çözümleri. Voith değişken hızlı güç aktarım çözümleri öncelikli olarak pompa, kompresör ve fanlarda, termik santral, rafineri, boru hatları ve demir çelik gibi endüstrilerde kullanılmaktadır. Voith, büyük güçlerin güvenilir olarak aktarılmasını ve hızın kontrolünü mümkün kılabilmektedir. Böylelikle işletmenizin verimini artırmak konusunda kayda değer bir katkı sağlanmış olur.

       İletişim

        Voith Turbo Güç Aktarma Tekniği Ltd. Şti.

        06520 Söğütözü Armada İş Merkezi Eskişehir Yolu 6
        A Blok, Kat 13
        Ankara, Turkey

         

        t +90 312 495 00 44

        surveyLogo

        Participate now & win!

        Your needs are essential to us: Please complete our short survey and win one of ten € 50 Amazon gift cards!

        • duration: approx. 7–9 minutes
        • prize: € 50 Amazon gift card

        Start survey
        RIGHT OFFCANVAS AREA