Her tür hidrolik santral için yerel partneriniz
Voith Hydro Türkiye hakkında

Her tür hidrolik santral için yerel partneriniz

Hidroelektrik santraller için anahtar teslimi ekipman tedariği

  Yüzden fazla sayıda gerçekleştirilmiş projesiyle, Voith Hydro hidroelektrik sektöründe Türkiye'nin önde gelen firmasıdır.

  Küresel yapılanmanın bir parçası olarak Voith Hydro Ankara küçük hidro kapasitelerinden en yüksek kapasitelere, çok düşük düşülerden en yüksek düşülere kadar tüm santral güçleri için anahtar teslimi çözümler sunar. Müşterilerimizle uzun dönem partnerlik felsefemize göre yeni santrallere olduğu kadar mevcut santrallerin rehabilitasyon ve iyileştirilmesi konusuna da aynı miktarda önem vermekteyiz. Türk ekibimiz; planlama ve optimizasyon sırasında mühendislik konusundaki girdi ve tecrübesi ile, projenin uygulanması, montajı ve devreye alınması sırasında ve garanti süresi boyunca yaşam süresi içinde gereken hizmetlere kadar sizlere destek olmak için oradadır.

  İletişim

  Elektrik modern yaşamın temelidir

   Elektrik gücü endüstriyel toplumların devamını sağlar. Bu sadece elektrik, malların üretilmesi ve nakliyesi ve temel insan ihtiyaçlarının karşılanması için gereken miktarda devamlı bir şekilde bulanabilir olursa mümkündür.

   Voith Hydro Ankara (VHAN) her türlü hidroelektrik ekipmanında 100 yıldan fazla tecrübesiyle Voith Hydro Avusturya'ya bağlı bir kuruluştur. Ankara'daki ve farklı proje alanlarındaki uzmanlarımızla projelere satıştan tasarım, yerli imalat, montaj, devreye alma boyunca garanti süresinin sonuna kadar destek veriyoruz. Aynı zamanda santralinizin tüm ömrü boyunca rehabilitasyon, modernizasyon ve iyileştirmeler dahil olacak şekilde sizlerin partneriyiz.

   Hidroelektrikte 100 yıldan fazla

   İlk türbin 1870 yılında Voith tarafından üretildi. Takip eden yıllarda, şirket hızlı bir başarıyla önce alman pazarında daha sonra da uluslararası hidroelektrik pazarında kontrolü sağladı.

   90
   90
   Modern hidroelektrik santralleri %90 üzerinde verimliliğe sahip olabilir ve bu yüzden elektrik üretme konusunda uzak ara en verimli yoldur.
   80
   80
   Dünyanın elektriğinin altıda biri hidroelektrik gücünden üretilir. Yenilenebilir enerji kaynakları içinde hidroelektrik oranı %80'dir.
   Büyük hidroelektrik santrallerinde güvenilir partneriniz

   Büyük hidroelektrik santrallerinde güvenilir partneriniz

   Sizlere giriş vanasından, türbin, jeneratör, ikaz, kontrol ve korumadan şalt tesisine bağlantıya kadar en yüksek kalitede en gelişmiş anahtar teslimi ekipmanları  tedarik ediyoruz. Yaklaşık 150 yıllık tecrübemize dayanarak en yüksek verimlerimizle ve ekipmanlarımızın güvenilirliğiyle siz müşterilerimizi memnun etmeye devam etmekteyiz.

   Daha fazla okumak için: Large Hydro Plants. Products and Services (İngilizce)
   Küçük hidroelektrik santralleri için en gelişmiş teknoloji
   Read more on hydropower (İngilizce)

   Küçük hidroelektrik santralleri için en gelişmiş teknoloji

   Küçük hidroelektrik alanındaki uzmanlarımız ile sizlere büyük hidroelektrik santrallerinin teknoloji ve verimi ile küçük hidroelektrik santralleri için gerekli olan esneklik ve özgül anlayışın kombinasyonunu sunabiliyoruz. Ekipmanlarınızın ömrünü artırmak ve değişen piyasa gereksinimlerine uygun hale getirmek için servis, rehabilitasyon, modernizasyon ve iyileştirmeler konusunda sizlerin partneriyiz.

   Daha fazla okumak için: Small Hydro Plants. Products and Services (İngilizce)

   İletişim

    Voith Hydro Limited Sirketi
     

    Voith Hydro Ltd. Sti.

    06520 Sögütözü Armada Is Merkezi Eskisehir Yolu 6
    A Blok, Kat 18, Daire 29
    Ankara, Turkey

     

    t +90 312 205 60 04

    RIGHT OFFCANVAS AREA